نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عذاب وجدان

1153
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47930
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عذاب وجدان

سلام من یه دختری کمرو و یکم خجالتی و کم حرف هستم
    و یه دوستی دارم که یکم زیادی پر حرف هست و همه چیو با کوچکترین جزئیات توضیح میده..
    حقیقتش همیشه به زور به حرفاش گوش میدادم روم نمیشد بهش بگم بسه آخه دلیل موجهی هم نداشتم کار خاصی نداشتم که برم..فقط حوصله ندارم..

به خاطر همین تصمیم گرفتم دیر به دیر آنلاین شم و اینستاگرام رو هم فعلا پاک کردم. الان با هم خوب حرف میزنیم ولی کوتاه
    و مثلا وقتی حرفی میزنه دیگه خیلی سوال نمیپرسم که صحبتمون کش دار نشه

و خب این که متوجه شده و چند بار ازم پرسید از دستم ناراحتی و اینا .. گفتم نه اصلا.. ولی خب حالا مثلا در عرض چند هفته میزان صحبتمون از هر روز 5 4 ساعت رسیده به روزی پنج دیقه اینا...

و من حالا خیلی عذاب وجدان گرفتم از این که خب اون انرژیشو با حرف زدن تخلیه میکرد حالا ممکنه تنها بشه.. ناراحت شده باشه... خیلی عذاب وجدان دارم دارم از عذاب وجدان میمیرم

دیروزم بهم گفت خب زیاد حرف نزم وقتتو نگیرم به کارات برسی... این حرفش یجوری بود😥آخه خیلی آدم منظمی نیستم که وقت برام مهم باشه
    حس میکنم آدم بدی هستم و خودخواهم... 😔
    حالا وقتی ناراحته چطوری خودشو خالی میکنه..😔 چیکار کنم من حالا😭

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عذاب وجدان

سلام به شما مینا جان
    ببین عزیزم اگر شما بتوانید در یک ارتباط دوستی به خودتان نیز توجه کنید هم می توانید دوستی بهتری را تجربه کنید و مسیر ارتباطی خودتان را ادامه بدهید و هم اینکه فرد مقابل شما میداند که شما قرار نیست همیشه در دسترس باشید و به شریاط شما نیز توجه می کند.
    اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که شما میتوانید اگر واقعا مایل به ادامه دادن این ارتباط بیش از زمان ممکن هستید و خودتان نیز دوست دارید بیشتر باهم صحبت کنید این زمان را مدیریت کنید یعنی اگر باهم صحبت می کنید و بیش از نیم ساعت شد به او بگوید که خب باید بروید اگر کاری دارید یا بیان کنید خسته شدید و... و بهتر است بقیه موضوع را به زمان دیگری واگذار کنید و یا از قبل بگوید که خلاصه کند چون فقط نیم ساعت وقت دارید در کنار اینکه خب ایشان قرار نیست تنها ارتباطی که دارند با شما باشند و نیاز است که بتوانند روابط دیگری را نیز با دوستان، خانواده و... تجربه کنند .
    بهتر است در کنار در نظر گرفتن دیگری به خودت هم توجه کنی در این حالت می توانی روابطی را تجربه کنی که واقعا دونفره می باشد نه اینکه تنها یکی از شما در رابطه وجود داشته باشد به این شکل که شما یا سکوت کنید و ساعت ها وقت بگذاری بدون تمایل و یا اینکه رابطه را از سمت خودت حذف کنی بدون صحبت و بیان احساسات .
    در هرصورت شما براساس شرایطی که تجربه می کردید در مورد این رابطه تصمیم گیری کرده اید و خب این یک امر طبیعی می باشد که شما از ساعت ها صحبت در مورد یک موضوع خسته شوید و قرار نیست بخاطر تجربه این احساسات خودتان را سرزنش کنید پس بهتر است به خودتان و احساساتی که تجربه می کنید هم توجه کنید در این حالت دیگری را نیز می توانید بهتر ببینید .
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47930
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عذاب وجدان

abcd
    ویرایش توسط مینا... : 03-15-2022 در ساعت 10:02 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد